Rowery turystyczne - Sklep Szprychy

 Sport i Hobby / Opublikowano: 5 miesięcy temu przez bartek / Odsłon: 111

Miłośników zdrowego stylu życia zapraszamy do przyjrzenia się ofercie sklepu SZPRYCHY.COM. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem przedstawiamy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie dopasowania odpowiedniego roweru, jak i przeprowadzania serwisu. W naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz duży wybór rowerów: górskie, szosowe, miejskie, turystyczne a także dla dzieci, fatbike oraz rowery elektryczne ebike.

Zarówno osoby profesjonalnie jeżdżące na rowerach, jak i amatorzy spokojnej jazdy znajdą w naszej ofercie doskonały model dostarczony przez docenione w Europie marki: BBF, BOTTECCHIA oraz KROSS.

Zachęcamy do kupna roweru poprzez naszą stronę internetową wraz z dostawą do domu bądź odbiór osobisty w jednym z wielu salonów, które znajdują się na Pomorzu. Zamawiając rower na SZPRYCHY.COM lub odwiedzając nasz salon, masz gwarancję otrzymania roweru wykonanego z najwyższej jakości materiałów, a także możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu.

Dane kontaktowe

ul. Objazdowa 5, StraszynPomorskie,83-010 666666593 [email protected] https://sklep.szprychy.com/produkty/rowery/rowery-turystyczne,2,18675

Kontakt